Yhteystiedot

Lippukunnan johtokolmikko:
Anni ”Puksu” Lämsä, Eero Pulkkinen ja Suvi Kangaspuoskari

Hallitus

Lippukunnanjohtaja
Eero Pulkkinen
lpkj@polunpolkijat.fi

Ohjelmajohtaja
Suvi Kangaspuoskari
suvi@polunpolkijat.fi

Pestijohtaja
Anni ”Puksu” Lämsä
puksu@polunpolkijat.fi

Pestijohtajan apulainen
Valtteri Isohätälä
valtteri@polunpolkijat.fi

Sihteeri
Toni Sallinen
sihteeri@polunpolkijat.fi

Rahastonhoitaja
Jaana Toivola
jaana@polunpolkijat.fi

Tiedotusmestari, www-vastaava
Tommi Liisanantti
tommi@polunpolkijat.fi

Hallituksen jäsen
Reko Ruotsalainen
reko@polunpolkijat.fi


Toimihenkilöt

Jäsenrekisterinhoitaja
Annika Isohätälä
annika@polunpolkijat.fi

Kämppä- ja kalustomestari
Timo Takkinen
timo@polunpolkijat.fi

Kalustomestari, turva-aikuinen
Minna Kalliokoski
minna@polunpolkijat.fi

Kalustomestari
Outi Visuri
outi@polunpolkijat.fi


Ryhmänjohtajat

Sudenpennut

Akela (Uusi sudenpentulauma)
Riina Veijo

Akela (Uusi sudenpentulauma)
Siiri Harju-Könnö
siiri@polunpolkijat.fi

Akela (Kärpät | Tiikerit)
Siiri Harju-Könnö
siiri@polunpolkijat.fi

Akela (Kärpät | Tiikerit)
Valtteri Isohätälä
valtteri@polunpolkijat.fi

Seikkailijat

Vartionjohtaja (Männynkävyt)
Katariina Kellokumpu

Sampo (Männynkävyt)
Sari Suvanto
sari@polunpolkijat.fi

Sampo (Tonnisilat)
Sari Suvanto
sari@polunpolkijat.fi

Tarpojat

Vartionjohtaja (Haahuilevat Banaanit)
Eero Jarkko

Vartionjohtaja (Haahuilevat Banaanit)
Pauli Koukkari

Tarpojaluotsi (Haahuilevat Banaanit)
Suvi Kangaspuoskari
suvi@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (Hattivatit)
Tommi Liisanantti
tommi@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (Hattivatit)
Valtteri Isohätälä
valtteri@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (Pöhelöt)
Reko Ruotsalainen
reko@polunpolkijat.fi

Tarpojaluotsi (Pöhelöt)
Suvi Kangaspuoskari
outi@polunpolkijat.fi

Tarpojaluotsi (Pöhelöt)
Eero Pulkkinen
lpkj@polunpolkijat.fi

Samoajat

Samoajaluotsi (SYSMÖ)
Anni ”Puksu” Lämsä
puksu@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (Korpikardinaalit)
Väinö Kallio

Samoajaluotsi (Korpikardinaalit)
Suvi Kangaspuoskari
suvi@polunpolkijat.fi

Perhepartio

Perhepartion ohjaaja
Heini Harjukönnö

Perhepartion ohjaaja
Siiri Harjukönnö
siiri@polunpolkijat.fi

Aikuispartio

Aikuispartion ohjaaja
Jaana Toivola
jaana@polunpolkijat.fi

Aikuispartion ohjaaja
Eero Pulkkinen
lpkj@polunpolkijat.fi