Yhteystiedot

Toimihenkilöt

Lippukunnanjohtaja, turva-aikuinen
Eero Pulkkinen
lpkj@polunpolkijat.fi

Ohjelmajohtaja
Suvi Kangaspuoskari
suvi@polunpolkijat.fi

Pestijohtaja
Puksu Lämsä
puksu@polunpolkijat.fi

Sihteeri, www-vastaava
Toni Sallinen
sihteeri@polunpolkijat.fi

Rahastonhoitaja
Jaana Toivola
jaana@polunpolkijat.fi

Hallituksen jäsen
Olavi Pulkkinen
olavi@polunpolkijat.fi

Hallituksen jäsen
Valtteri Isohätälä
valtteri@polunpolkijat.fi

Hallituksen jäsen
Tommi Liisanantti
tommi@polunpolkijat.fi

Jäsenrekisterinhoitaja
Annika Isohätälä
annika@polunpolkijat.fi

Tiedotusmestari
Senni Palukka
senni@polunpolkijat.fi

Kalustomestari
Timo Takkinen
timo@polunpolkijat.fi

Kalustomestari
Outi Visuri
outi@polunpolkijat.fi

Kalustomestari
Minna Kalliokoski
minna@polunpolkijat.fi

Kämppämestari
Timo Takkinen
timo@polunpolkijat.fi

Ryhmänjohtajat

Sudenpennut

Akela (Tiikerit | Kärpät)
Senni Palukka
senni@polunpolkijat.fi

Akela (Tiikerit | Kärpät)
Siiri Harju-Könnö
siiri@polunpolkijat.fi

Seikkailijat

Sampo (Haahuilevat Banaanit)
Senni Palukka
senni@polunpolkijat.fi

Sampo (Haahuilevat Banaanit)
Suvi Kangaspuoskari
suvi@polunpolkijat.fi

Tarpojat

Vartionjohtaja (Hattivatit)
Tommi Liisanantti
tommi@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (Hattivatit)
Valtteri Isohätälä
valtteri@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (uusi tarpojaryhmä, pojat)
Eero Romppainen
eero.romppainen@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (uusi tarpojaryhmä, pojat)
Outi Visuri
outi@polunpolkijat.fi

Vartionjohtaja (Möhkikset | Symmetriset Suunnistajat)
Outi Visuri
outi@polunpolkijat.fi

Samoajat

Samoajaluotsi (Korpikardinaalit)
Suvi Kangaspuoskari
suvi@polunpolkijat.fi

Perhepartio

Perhepartion ohjaaja
Senni Palukka
senni@polunpolkijat.fi

Perhepartion ohjaaja
Jaana Toivola
jaana@polunpolkijat.fi

Perhepartion ohjaaja
Annika Isohätälä
annika@polunpolkijat.fi